Hakkımızda

Alpaycan Nakliyat, kurulduğu ilk günden bu yana her zaman müşteri memnuniyeti odaklı hareket etmiş ve bu motivasyonla hizmet sunmuştur. Alanında uzman ve deneyimli personelleri ile bireysel ve kurumsala taşımacılık hizmeti vermektedir.

Alpaycan Nakliyat’ın taşımacılık hizmetlerinde, ilgili personellerimiz ve alanında uzman ekibimiz adresinize gelerek taşınmanız için gerekli olan tüm eşya toplama, kolileme, demontaj, montaj, araca istifleme ve ulaşım aşamalarını yerine getirir. Ayrıca eşyalarınız yeni adreslerinde monte edilerek sizlere teslim edilir.

Alpaycan Nakliyat, taşınma süreçlerinde yaşayacağınız tüm stresi minimuma indirmenize yardımcı olmakta ve sizin yerinize pek çok detayı düşünmektedir. Alpaycan Nakliyat, uygun fiyat garantisi ile sizlere hizmet sunar. Tüm nakliyat hizmetlerinde, ilgili personellerimiz ve alanında uzman ekibimiz adresinize gelerek taşınmanız için gerekli olan tüm eşya toplama, kolileme, demontaj, montaj, araca istifleme ve ulaşım aşamalarını yerine getirecektir.

Eşyalarınızın hacmine uygun olarak bir araç seçerek, araç içi düzenlemeyi en iyi şekilde yaparak ve tüm eşyalarınızı malzemesine uygun şekilde paketleyerek taşınma işlemlerinizde yanınızda olan firmamızı seçerek siz de kolay ve güvenli taşımacılık ile tanışabilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçerek, en uygun ücretlerden yararlanabilir ve yeni adresinizde keyifli bir başlangıç yapabilirsiniz.